michell282
michell282
04-02-2019
Mathematics
contestada
please help i don’t understanddddd
Respuesta :
slavenkaitlynn
slavenkaitlynn
05-02-2019
Since she already owns one, and they are priced for 2 for a dollar. She would only need to spend $2 dollars to have for and then she will have 5 in total.
Answer Link
dranio
dranio
05-02-2019
Asssssssssssssssssssssssssss
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 63+ )
Otras preguntas
HELP!! Find x. Round to the nearest tenth.
Explain two differences between Romanticism vs. Neoclassicism
At a water park, 2,820 out of 6,000 tickets sold were child tickets. What percentage of the tickets were child tickets?
What is the change in entropy of 250 g of steam at 100 ∘c when it is condensed to water at 100 ∘c?
What is the approximate volume of a soda can that is 5 inches tall and has a 2 inch diameter? 3
please help me don't do the second
How did the fall of the Berlin Wall affected the relationship between the Soviet Union and the United States?
What type of rock makes up the layers found in the grand canyon?.
what questions should emily ask herself before deciding to buy the jeans? check all that apply. can i afford them? should i borrow $140 to buy them? can i wait
Please help I need help What was the most valuable item traded between French colonists and Native Americans? Group of answer choices A-furs B-sugar C-spices D