Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 95+ )
Otras preguntas
When graphing the coordinate (3,4) you would... A. first move 3 coordinates up the y axis and then 4 coordinates over the the x axis B. first move 3 coordinate
The expansion of higher-education opportunities for women
100 points If you give me a link or tell me to use quizlet you will be reported Only a RIGHT direct answer also if it’s wrong reported
Which factors are the most likely to influence teens to become sexually active and why?
oberto has $200 in spending money. He wants to buy some video games that cost $25.50 each. Write and solve an inequality to find the number of games, g, that Ro
HELP PLEASE BEING TIMED! PICTURE IS POSTED BELOW PLEASE SHOW WORK
What state was the largest training ground for the military during WWII ir the nation? * California Washington Florida Texas
The appropriate discount rate for the following cash flows is 8 percent compounded quarterly. YearCash Flow 1 $800 2 800
PLEASEEEEEE IM BEGGING SOMEONE PLEASEEEEEEEE PLEAASEEEEEEEE PLEASEEEEEEEE I NEED HELPPPPP
Help me please.... please